11,50 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna 2017 bez znajomości języka dla par w sklepie Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 maja 2017 16:27

Sklep wielkopowierzchniowy z Düsseldorf zatrudni chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech. Oferta 2017 skierowana dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik w sklepie
Miasto: Düsseldorf, Niemcy
Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się w supermarkecie
  • osoba zatrudniona będzie dbała o porządek na półkach, wystawiała nowe produkty oraz zdejmowała te z krótką datą ważności
  • ustawianie nowych cen
  • zmienianie ekspozycji
  • współpraca z kasą oraz magazynem
  • raportowanie o błędach
  • możliwość pracy w różnych lokalizacjach

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • zdolności manualne
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • zdolność do pracy zespołowej
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniam:

  • za pracę na zmianie nocnej pracodawca zapewnia dodatek w wysokości 2,5 euro do każdej godziny
  • w pełni samodzielne stanowisko
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze
  • dla chętnych opcja płatnego mieszkania oferowanego przez agencję – pokój 1 osobowy w mieszkaniu 3 pokojowym to koszt 200 euro, pokój dla pary w takim samym mieszkaniu to 300 euro miesięcznie, możliwość skorzystania z kawalerki i małego mieszkania odpowiednio więcej płatnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: fizycznawsklepie/05/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-par-w-sklepie-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 808590ce19f0d436

4 komentarze na “Niemcy praca fizyczna 2017 bez znajomości języka dla par w sklepie Düsseldorf”

  1. IVAN DONCHEV na 7 maja 2017 @ 21:03

    Dzień dobry, moge pracować w period lipiec-pazdernik.Proszę o kontakt vaniadonch@gmail.com

  2. Witam,
    jestem zainteresowany Państwa ofertą. Proszę o kontakt 509 866 421.

  3. Paula1616 na 13 maja 2017 @ 13:42

    Jestem zainteresowana ofertą wraz z moim chłopakiem, proszę o kontakt: 669 909 117 lub mailowy: paaaulina16@o2.pl

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą wraz z kolegą proszę o kontakt na adres e-mail eras97@gmail.com

Zostaw odpowiedź do Paweł