ok. 1400 euro brutto/mc

Niemcy praca fizyczna na magazynie bez znajomości języka od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 października 2015 03:10

Magazyn spożywczy z Hamburga zatrudni od zaraz pracowników do zbierania zamówień i przygotowywaniu palet do wysyłki. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego na magazynie.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Stawka godzinowa: ok. 1400 euro brutto/mc

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie zamówień na magazynie spożywczym
  • przygotowanie palet do wysyłki
  • odpowiednie zabezpieczanie towarów
  • kontrola jakości
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • preferowane osoby z doświadczeniem na analogicznym stanowisku
  • swobodna umiejętność obsługi komputera
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę w renomowanej niemieckiej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • liczne szkolenia
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w długotrwałej perspektywie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV na adres:

Ogłoszenie wygasło!

ID ogłoszenia: 5245613b726c5e5e