12 euro na godzinę

Niemcy praca na budowie od zaraz przy remontach, wykończeniach Norymberga

  • Miasto lub region: Norymberga
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 marca 2016 00:39

Poszukujemy pracownika budowlanego w Norymberdze od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na budowie przy remontach i wykończeniach mieszkań i domów klientów.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Norymberga, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wszelkie zlecone prace budowlane. Zadania mogą polegać na: montażu ociepleń, malowaniu i tapetowaniu ścian.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za układanie podłóg z paneli, drewna, płytek, montowanie płyt z karton gipsu.
  • Możliwe prace na świeżym powietrzu przy budowie ogrodzeń, układaniu kostki brukowej czy obsłudze koparki.
    Inne zadania jak zachowanie porządku, dbanie o mienie klientów i materiały

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • praktyka zawodowa
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • duża dokładność, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w niemieckiego pracodawcy, brak pośredników
  • umowę o pracę ana czas nieokreślony
  • auto firmowe do dyspozycji
  • na początku pracownik ma zorganizowane zakwaterowanie, koszt dobowy to 16 euro dziennie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • info@quickjobs.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/norymberga-praca-w-niemczech-przy-remontach-i-wykonczeniach-na-budowie/

ID ogłoszenia: 4256d8bad7e2c5e

ilość wszystkich wyświetleń: 3184, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Niemcy praca na budowie od zaraz przy remontach, wykończeniach Norymberga”

  1. Antecki Zbigniew na 13 marca 2016 @ 20:01

    Witam.Jestem zainteresowany Państwa ofertą.pracowałem w budowlance.14 lat.aktualnie pracuję na cynkowni w niemczech.Mam duże doświadczenie w remontach jak ròwnież w murowaniu klinkieru ,amerbloku,elewacjach budynków.Pracę wykonuję bardzo starannie nie mając nigdy żadnych problemów z odbiorami końcowymi przez inwestora.Przez 8lat byłem brygadzistą.Niestety nie znam j.niemieckiego .Bardzo czekam na kontakt .Pozdrawiam….Góral że świętokrzyskiego.