11 Euro

Niemcy praca na magazynie operator wózka widłowego bez języka z UDT Stuttgart

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 03:36

Od zaraz agencja zatrudnienia proponuje pracę w Niemczech na magazynie w charakterze operatora wózka widłowego z UDT. Oferta bez języka niemieckiego dla Polaków.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (z uprawnieniami UDT) – Stuttgart – przyjmujemy bez znajomości języka niemieckiego
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. z certyfikatem na rynek niemiecki pozwalającym oferować Kandydatom pracę w Niemczech, poszukuje obecnie dla swojego Klienta renomowanego producenta elementów z tworzyw sztucznych, Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech.

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (z uprawnieniami UDT)
(Honorujemy tylko uprawnienia UDT)

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu

Zakres obowiązków:

Komplementacja towaru zgodnie z potrzebami działu produkcyjnego, na podstawie zleceń (przyjęcia i wydania towaru) zgodnie z gospodarką magazynową

Transport elementów i surowców na produkcję lub przygotowanie komponentów do wysyłki

Załadunek i rozładunek towarów

Dbałość o utrzymanie ciągłości dostaw surowców

Wymagania:

Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT – są konieczne
Prosimy o zawarcie w nadsyłanym CV informacji, że uprawnienia są wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
Poszukujemy osób z udokumentowaną praktyką i min. rocznym doświadczeniem w prowadzeniu wózków (bocznych/ czołowych)

Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego
Podstawowa znajomość języka będzie dodatkowym atutem.
Informujemy, że projekt rozpoczyna się kwalifikacją praktyczną związaną ze sprawdzeniem umiejętności prowadzania wózków w Poznaniu.
Dla osób z poza Poznania przewidujemy zwrot koszów podróży.
Mile widziane:
Własny samochód i prawo jazdy. Dla osób zdecydowanych użyczyć auto w projekcie przewidujemy wyższą stawkę. Prosimy o zaznaczenie tej informacji w CV.

Oferujemy:

Okres pracy. Kontrakt min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
STAWKA 11 EURO BRUTTO ZA GODZINĘ
Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę (z odprowadzanymi składkami)
Atrakcyjną stawkę godzinową, przekładającą się na konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
Gwarantowaną ilość godzin do wypracowania w miesiącu
Możliwość podjęcia płatnych nadgodzin
Ustawowe dodatki z tytułu zmiany nocnej.

Koszt zakwaterowania na miejscu po stronie pracownika to 170 € miesięcznie (nocleg oraz dodatek paliwowy)

Informujemy, że nie pobieramy prowizji od Kandydatów.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu lub na e-mail: niemcy@fallwork.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

ID ogłoszenia: 5645799e5e342202

ilość wszystkich wyświetleń: 1579, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Niemcy praca na magazynie operator wózka widłowego bez języka z UDT Stuttgart”

  1. Zaoferuje
    Uprawnienia na wózek widłowy różnego typu wydane przez UDT
    Prawo jazdy kat B.B1
    Doświadczenie w obsłudze różnego typu wózków widłowych
    Znajomości zasad magazynowych
    OOdpowiedzialne i zdrowe podejście do pracy
    Doświadczenie na magazynie
    Dynamika praca
    Staranności i sumienność
    Wysoka wydajność przy pracy
    Niekaralność
    Wysoka kultura osobista

    Z poważaniem

Zostaw odpowiedź do Jarosław

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FallWork
  • Zarejestrowany od: 13 czerwca 2016

Inne przedmioty dodane przez FallWork

Ostatnie przedmioty dodane przez FallWork »