12 EUR/h

Niemcy praca od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Poczdam

  • Miasto lub region: Poczdam
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 00:43

Aktualna propozycja tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka niemieckiego z umową na 4 miesiące.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Stawka godzinowa: 12 EUR/h brutto.

Start: od zaraz.

Długość umowy: 4 miesiące.

Wolne miejsca: 3.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień;
  • wysyłka towarów;
  • pakowanie zabawek;
  • aktualizacja systemu informatycznego;
  • wydawanie paczek firmom kurierskim;
  • wypełnianie listów przewozowych.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • umiejętność działania w zespole;
  • motywacja na wysokim poziomie;
  • zaletą będzie znajomość języka i doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko;
  • niemiecką umowę na 4 miesiące;
  • pomoc w kwestiach urzędowych;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • ekstra płatne nadgodziny (+25%).

Aplikacje:
CV i LM prosimy wysyłać mailowo, pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie: “Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-styczen-2019-poczdam/

ID ogłoszenia: 155c1b5674e62b2

ilość wszystkich wyświetleń: 900, dzisiaj: 1