do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz na magazynie bez znajomości języka w Worms

  • Miasto lub region: Wormacja
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 stycznia 2016 17:46

Od zaraz przyjmiemy na magazyn w Worms osoby bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbieraniu i pakowaniu zamówień a także innych zadaniach. Przewidujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: Magazynier.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Lokalizacja: Niemcy, Worms.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień klientów;
  • pakowanie towaru;
  • przygotowanie do wysyłki;
  • sortowanie paczek;
  • kontrola jakości
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie danej pracy;
  • zaradność;
  • organizacja pracy własnej;
  • pozytywne nastawienie i motywacja;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • własny samochód i prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze;
  • dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Dla kandydatów:
Prosimy o aplikowanie poprzez stronę internetową http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-worms,oferta,4320613
Konieczne jest zamieszczenie swojego CV oraz kilku słów o sobie. Rozpatrujemy tylko aplikacje zawierające klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla procesu rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-worms-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 621568bd2e1a655a

4 komentarze na “Niemcy praca od zaraz na magazynie bez znajomości języka w Worms”

  1. Michał Kądrzycki na 10 stycznia 2016 @ 22:55

    Witam
    Nazywam się Michał Kądrzycki, urodziłem się 21 stycznia 1997roku w Polsce, w Łodzi.
    Państwa oferta przy zbiorze cytrosów bardzo mnie zainteresowała.
    Potrafię pracować w zespole. Pracowałem wcześniej na stoczni w Gdyni w grupie ludzi, dzięki którym nauczłem się odpowiedzialności podczas wykonywanej pracy,
    punktualnosci oraz zaradności.
    W chwili obecnej mieszkam z rodziną w Hiszpanii w regionie Valencia. Posiadam nr N.I.E.
    Znam bardzo dobrze język angielski, szwedzki i polski w mowie i piśmie oraz podstawy języka hiszpańskiego.
    Jestem bardzo dyspozycyjny czasowo, mogę zacząć pracę od zaraz, oraz pracowac nie tylko sezonowo.
    Jestem w stanie dojechac do miejsca pracy na własną rękę.
    Moj stan zdrowia jest bardzo dobry. Jestem aktywny sportowo i praca fiziczna nie jest dla mnie nowoscią.
    Proszę o kontakt mailowy albo telefoniczny.

    Michał Kądrzycki
    nr tel. +34 655 268 360
    e-mail : michal.kadrzycki@icloud.com

  2. Magdalena i Jakub na 13 stycznia 2016 @ 15:28

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Pracowaliśmy już w Holandii na wielu halach produkcyjnych, od odzieży po kwiatki i owoce. Żadnej pracy się nie boimy i mamy nadzieje, że odpowiedzą Państwo na nasze zgłoszenie.

  3. jestem zainteramesowany tom ofertom pracy podjoł bym jom od zaraz posiadam aktualnom ksiazecze sanepidowsom jestem osobom otwartom łatwo nawiazuje ontakt z ludzmu bez nałoguw doswiadczenie pracy na magazynie nr tel 536309443 ukonczyłem technium chemiczne w wolbromiu prosił bym o odp

  4. wyrazam zgode na przetwazanie moich danych osobowych adrian prosł bym o odp nr tel 536309443 za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby z gury dzienkuje

Zostaw odpowiedź do adek