do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz sprzątanie biur w Kolonii z podstawowym językiem

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 17:40

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz w Kolonii. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego w godzinach wieczornych – doskonały sposób na dorobienie do pensji.

Stanowisko: sprzątaczka.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Miejsce pracy: Niemcy, Kolonia.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie biur;
  • odkurzanie wykładzin;
  • dezynfekcja toalet;
  • mycie podłóg;
  • sprzątanie na recepcji;
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • porządkowanie open space;
  • ścieranie kurzy z biurek;
  • porządki w pokoju socjalnym.

Oczekujemy:

  • podstawowej znajomości języka niemieckiego;
  • doświadczenia w pracy przy sprzątaniu;
  • dokładności i poczucia estetyki;
  • przyjmujemy osoby mieszkające w Kolonii;
  • możliwości pracy od zaraz;
  • zaświadczenia o niekaralności i dużej uczciwości (na terenie biura są kamery).

Oferujemy:

  • pracę z dobrym wynagrodzeniem;
  • zmiany między 16.00 a 22.00 od poniedziałku do piątku;
  • wszelkie potrzebne szkolenia;
  • sprzęt do sprzątania oraz środki chemiczne;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • samodzielność w działaniu.

Aplikacje:
Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na poniższy adres mailowy. Odpowiemy tylko na te aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Sprzątanie biur, Kolonia. Imię, nazwisko”

einfach-losungen@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-w-kolonii-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 42156a37f1dc6c4b

ilość wszystkich wyświetleń: 1749, dzisiaj: 1