6,50/h euro netto

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach winogron Kröv

  • Miasto lub region: Kröv
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 02:17

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy w Kröv przy zbiorach winogron z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Kröv, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od października 2017

Zarobki: 6,50 euro za godzinę netto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ścinanie kiści winogron oraz przenoszenie skrzynek z owocami

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od października
  • prawo jazdy kat.B oraz mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • wypłacane co tydzień zaliczki
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • bezpłatną rekrutację
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi na adres:

praca@silverhand.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-krov-bez-jezyka-przy-zbiorach-winogron-2017/

ID ogłoszenia: 138599e183df2240