1300-2400 euro/m-c netto

Niemcy praca sezonowa dla par bez znajomości języka zbiory truskawek Ermke

  • Miasto lub region: Ermke
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 lutego 2018 22:35

Chętnie zatrudnimy w Ermke przy zbiorach truskawek z upraw tunelowych 2018. Dobrze płatna, sezonowa praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Ermke, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1300 do 2400 euro za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu truskawek z upraw tunelowych od wczesnych godzin porannych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach truskawek
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • 3 przerwy w ciągu dnia
  • pomoc polskiego konsultanta na miejscu
  • dobre zarobki
  • możliwość otrzymywania zaliczek
  • zakwaterowanie w 4-osobowych pokojach
  • ciepły obiad w cenie 8,50 euro dziennie
  • pracę przez 7 dni w tygodniu

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

+481511145 6437

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-2018-ermke-dla-par-i-kobiet/

ID ogłoszenia: 5755a80ac33d7ea4