9,50 EUR/h brutto

Niemcy praca sezonowa od zaraz bez znajomości języka zbiory winogron Walldorf

  • Miasto lub region: Walldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 października 2018 19:36

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach winogron. Plantacja z Walldorf zatrudni osoby bez znajomości języka oraz doświadczenia. Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie, mamy aż 15 wolnych miejsc!

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy, Walldorf.

Stawka godzinowa: 9,50 EUR/h brutto.

Wakaty: 15.

Początek: od zaraz.

Codzienne zadania:

  • zbiór winogron polegający na ścinaniu kiści i pakowaniu ich do skrzynek;
  • prace porządkowe po zakończonych zbiorach.

Wymagania:

  • nieprzemakalna odzież i obuwie – tak, aby móc pracować w każdą pogodę;
  • dobry stan zdrowia i sprawność;
  • zaletami będzie znajomość języka oraz doświadczenie;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • sumienność;
  • odpowiedzialne podejście.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na miejscu;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • regularne wyjazdy do sklepów;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu.

Aplikacje:
Zachęcamy do składania zgłoszeń! Na miejscu pracują już osoby z Polski.

Nie trzeba wysyłać CV ani LM, prosimy tylko o zgłoszenie swojej kandydatury pod adres e-mail:

stellenanziege@contractor.net

W temacie maila prosimy napisać: “zbiory winogron Walldorf – imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-winogron-od-zaraz-walldorf-2018/

ID ogłoszenia: 9745bb62a0d58c79

4 komentarze na “Niemcy praca sezonowa od zaraz bez znajomości języka zbiory winogron Walldorf”

  1. Zbiory winogron na 17 października 2018 @ 21:34

    Jestem z mężem zainteresowana oferta pracy od zaraz numer telefonu 518073420

  2. zbior winogron na 13 stycznia 2019 @ 17:33

    jestem zainteresowana praca w 2019 r.

  3. zbior winogron na 13 stycznia 2019 @ 17:38

    jestem zainteresowana nr.512 510 765

  4. chetnie wyjade w tym roku na zbiory winogron na 7 czerwca 2019 @ 11:30

    witam chętnie wyjade w tym roku na zbiory winogron ,mam doswiadczenie w tym temacie pozdrawiam