8 euro netto za godzinę

Niemcy praca sezonowa od zaraz zbiory kapusty bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Niemcy
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 października 2016 00:03

Szukamy osób bez znajomości języka do zatrudnienia w gospodarstwie rolnym. Tymczasowa praca w Niemczech dostępna dla Polaków od zaraz przy zbiorach kapusty.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 28 dni

Wynagrodzenie: 8 euro netto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca na polu polega na zbiorze kapusty

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • możliwość zabrania we sobą własnej poduszki, śpiwora, nieprzemakalnego obuwia oraz rękawic

Oferujemy:

  • gwarancję pracy na okres ok. 28 dni
  • wysokie zarobki
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania w pokojach 2 lub 3 osobowych we wspólną kuchnią i łazienką

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres: praca@pol.web.de.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-kapusty/

ID ogłoszenia: 373580258e67bf4b

4 komentarze na “Niemcy praca sezonowa od zaraz zbiory kapusty bez znajomości języka”

  1. Dobry wieczor jestem zainteresowany praca poprosze o jakis kontakt bo mail podany jest jakis zly cycho2094@gmail.com

  2. Niemcy praca sezonowa przy zbiorze kapusty od zaraz na 24 października 2016 @ 13:48

    Witam jestesmy parą zainteresowana pracą pprzy zbiorze kapusty . Patrycja lat 24 Szymon lat 25 . Jestesmy dyspozycyjni od zaraz
    Prosze o kontakt 667379422
    OSTRÓW WIELKOPOLSKI

  3. Jestem zainteresowana ja i mój chłopak proszę o kontakt 517970712

  4. witam jestem zainteresowany do pracy na rok 2017 tel 516024350