średnia krajowa

Niemcy praca sezonowa 2017 przy zbiorach truskawek bez języka Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 marca 2017 02:40

Plantacja z Dortmundu zatrudni Polaków bez znajomości języka do zbioru truskawek na polu. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2017 możliwe do podjęcia również dla emerytów z językiem niemieckim na stanowiskach nadzorczych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: średnia krajowa

Obowiązki:

  • praca fizyczna na plantacji z Dortmundu przy ręcznym zbiorze truskawek
  • kobiety będą odpowiedzialne za wykonywanie prac pomocniczych oraz także za zbiory

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia na sezon 2017
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest koniecznie od emerytów aplikujących na stanowiska nadzorcy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę również dla grup oraz emerytów

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres poniższy:

  • erdbeerhof@schulze-neuhoff.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-dortmund-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 68658bdfb6f25b03