do ustalenia

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie od zaraz Oslo 2015

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 20:23

Magazyn spożywczy z Oslo zatrudni pilnie pracowników do komisjonowania oraz pakowania. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Prace magazynowe związane z wsparciem sprawnego funkcjonowania magazynu.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać zamówienia towarów na potrzeby dużych sklepów. Konieczne jest
  • pakowanie i odpowiednie zabezpieczanie towarów aby nie uległy zniszczeniu w trakcie transportu.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę zgodnej z norweskim prawem pracy
  • zatrudnienie od zaraz w Oslo
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania na prośbę pracownika

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie mailowej prosimy przesyłać z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 37559e6a09b5a64