167 NOK/h brutto

Norwegia praca dla par bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2016 00:19

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla Polaków w zakładzie z Fredrikstadu przy pakowaniu ciastek. Praca w Norwegii dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2 – rekrutacja uzupełniająca

Wynagrodzenie: 167 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracowników będzie układanie ciastek w pakiety i umieszczanie ich w urządzeniu paczkującym,
  • kontrola jakości wyrobów oraz obsługa taśmociągu po wcześniejszym przeszkoleniu
  • obowiązki są wykonywane zgodnie ze standardami HACCP oraz ISO 2200

Wymagania:

  • zaletą będzie dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby posiadające doświadczenie lub ze średnim wykształceniem gastronomicznym
  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobre nastawienie
  • zdolność szybkiej pracy
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • szkolenia wdrażające
  • umowę podpisaną z agencją na okres 8 tygodni z możliwością przedłużenia współpracy
  • odpłatne mieszkanie blisko pracy potrącane z wypłaty
  • pomoc w załatwianiu potrzebnych dokumentów

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV po angielsku na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/077/2016.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-i-bez-jezyka-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7715849d25e3c073

1 odpowiedź na “Norwegia praca dla par bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz Fredrikstad”

  1. Witam, czy ogłoszenie jest aktualne? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Mateusz