158 NOK na godzinę brutto

Norwegia praca fizyczna sortowanie paczek od zaraz bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 stycznia 2017 01:27

Możliwa do podjęcia fizyczna praca w Norwegii od zaraz. Zatrudnienie w centrum logistycznym z Fredrikstadu dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu przesyłek.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 158 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika magazynu będzie rozładunek oraz rozładunek przesyłek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za segregację paczek ze względu na miejsce docelowe
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • samodyscyplina
  • dobra kondycja
  • status osoby niekaranej
  • gotowość pracy na zmiany
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pomoc w załatwianiu formalności i dokumentów
  • możliwość brania godzin nadliczbowych
  • darmowe miejsce do zamieszkania po podpisaniu regulaminu oraz wpłaceniu kaucji
  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę na warunkach norweskich

Aplikacja:

Szanowni kandydaci aplikować należy za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017 z zaznaczeniem stanowiska – pracownik fizyczny centrum logistyczne Fredrikstad

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-od-stycznia-2017-bez-jezyka-sortowanie-paczek-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6765862f031aa316

6 komentarzy na “Norwegia praca fizyczna sortowanie paczek od zaraz bez języka Fredrikstad”

  1. Witam.Mam na imię Tomasz Karpeta jestem chętny do podjęcia tej pracy.Pracowałem wielu branżach w Polsce i za granicą.Mój główny fach to stolarz meblowy.W Którym pracowałem około dziesięciu lat.Pracowałem w Niemczech przy paletach z drewna.Przy sortowaniu butelek i skrzynek.W Londynie w dużej restauracji na zmywaku i jako kelner itp.Mam 35 lat znam w stopniu komunikatywnym angielski.Pracowałem jeszcze we Włoszech w Norwegi jeszcze nie.A chciałbym.Dziękuje.Tel kon +48577323530

  2. Witam chciałabym zapytać czy jest możliwość pracy dla pary? Oraz jaki okres czasu przewiduje umowa?

  3. witam jestem zainteresowany prosze o kontakt 781119436

  4. Aleksander na 15 stycznia 2017 @ 17:12

    witam! jestem zainteresowany pracą. proszę o kontakt w.sasin20@gmail.com tel/com 513022915

  5. Witam chcialbym zapytac na jaki okres umowa o prace kont 605093786

  6. Jestem w stanie podjąć pracę od zaraz
    573989754

Zostaw odpowiedź do Arek