156,80 NOK brutto/ godz.

Norwegia praca od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2019 19:54

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii we Fredrikstad na magazynie z odzieżą. Pracodawca poszukuje dwóch osób do zatrudnienia od zaraz i bez znajomości języka, zapewnia także zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy; rozładowywanie dostaw oraz kompletowanie produktów zgodnie z danym zamówieniem;
  • montownie zabezpieczeń przeciwkradzieżowych;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz w Norwegii;
  • dużym atutem i mile widziana jest znajomość języka angielskiego;
  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaangażowanie i sumienność przy wykonywaniu prac;
  • możliwość pracowania na zmianie nocnej;
  • zdolności manualne;
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności.

Oferujemy:

  • praca na zmianie nocnej;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • szkolenie z zakresu obsługi systemu, magazynowania oraz zasad BHP.

Aplikacja:

Osoby, które spełniają wymagania i akceptują warunki na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2019, proszone są o dokładne wypełnienie formularza z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-fredrikstad-2019/

ID ogłoszenia: 9715c34d70ea480c

2 komentarze na “Norwegia praca od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Wypełniliśmy formularz.

  2. Bogdan Bieniecki na 17 stycznia 2019 @ 12:38

    Witam.Jestem zainteresowany oferta pracy: „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.
    Nie znalazłem na Państwa stronie opcji APLIKUJ i w związku z tym kontaktuję się poprzez formularz.
    Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie(w Holandii w firmie Action,oraz na magazynie w Polsce)- łącznie ok 10 lat.
    Posiadam także uprawnienia na wózki widłowe przednie.
    Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz.Mam 43 lata.
    Proszę o więcej informacji na temat godzin gwarantowanych oraz kosztów i warunków zakwaterowania,ewentualnych kosztów obsługi koordynatora na miejscu.
    Proszę o info na maila lub telefonicznie na numer 503425132
    Jeżeli trzeba koniecznie złożyć aplikacje to bardzo proszę o linka na maila z opcją APLIKUJ.
    Czekam na odpowiedz.
    Bogdan Bieniecki