do uzgodnienia

Norwegia praca przy pakowaniu owoców morza od zaraz na produkcji Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 02:02

Przetwórnia działająca w Oslo poszukuje pracowników do pakowania owoców morza od zaraz. Atrakcyjna praca w Norwegii dla Polaków, przy taśmie produkcyjnej na dobrych warunkach finansowych.

Stanowisko: pakowacz.

Zarobki: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia.

Opis stanowiska:
praca wykonywana jest na stojąco przy taśmie produkcyjnej. Polega na pakowaniu owoców morza (skorupiaków) do pudełek, etykietowanie ich, naklejanie kodów a następnie przekazywanie dalej. Praca jest dwuzmianowa (6.00 – 14.00; 14.00-22.00), czasami mogą wypaść też noce.

Wymagania:

  • umiejętność przestrzegania przepisów BHP;
  • doświadczenie mile widziane;
  • komunikatywny norweski;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • możliwość pracy zmianowej;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • odpowiedzialność, uczciwość.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • dobre warunki finansowe;
  • wyższe stawki za noce;
  • wsparcie we wdrożeniu;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • przyjazny zespół w pracy.

Oferujemy:
Zgłoszenia prosimy składać poprzez link: http://m.finn.no/job/fulltime/ad.html?finnkode=71062741

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-pakowanie-owocow-morza-na-produkcji-oslo/

ID ogłoszenia: 97956cf980d7ae00

ilość wszystkich wyświetleń: 6432, dzisiaj: 2

7 komentarzy na “Norwegia praca przy pakowaniu owoców morza od zaraz na produkcji Oslo”

  1. Jestem zainteresowana pracą przy skorupiakach pracuje przy rybach filetowanie i wszystkie prace z przetwórstwem świeżych ryb

  2. małgosia na 4 marca 2016 @ 19:14

    jestem zainteresowana pracą proszę o szczegóły jeżeli będą państwo zainteresowani

  3. Witam?mam doświadczenie na produkcji jestem zainteresowana praca wraz z koleżanką która też ma doświadczenie proszę o kontakt +48575845009 lub +31687650750 pozdrawiam

  4. Jestem zainteresowany tą pracą

  5. Jestem zainteresowany tą pracą podaję tel.+48733373599 pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowana ofertą od czerwca. Pracowałam przy żywności. Jestem komunikatywna i pracowita, Znam nazwy krewetek bo pracowałam w suhi

Zostaw odpowiedź do zanecia