175 NOK brutto za godzinę

Norwegia praca przy sprzątaniu od zaraz bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:41

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz, przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych w Bergen. Zatrudnienie dla sprzątaczki, bez znajomości języka norweskiego. Pomagamy w organizacji zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Bergen.

Stawka godzinowa: 175 NOK za godzinę brutto.

Początek: czerwiec 2016.

Zadania na stanowisku:

  • praca jest wykonywana w domach i mieszkaniach prywatnych klientów firmy;
  • odkurzanie i mycie podłóg;
  • ścieranie kurzu z mebli i sprzętów;
  • mycie okien i luster;
  • sprzątanie toalet;
  • wynoszenie śmieci;
  • wietrzenie pomieszczeń;
  • zmiana pościeli;
  • wstawianie prania.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • komunikatywny język angielski;
  • kultura osobista;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • bezproblemowość i niezawodność;
  • dyskrecja;
  • dokładność i szczegółowość;
  • poczucie estetyki.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie w organizacji zakwaterowania;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • praca wykonywana jest w polskim zespole;
  • legalne zatrudnienie zgodne z norweskim prawem.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres mailowy:

martajastrzebska@opoczta.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć informacje na temat doświadczenia i znajomości języka angielskiego (zostanie przeprowadzona weryfikacja telefoniczna).

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-sprzatanie-domow-i-mieszkan-bergen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 36457442433c97df

ilość wszystkich wyświetleń: 4795, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Norwegia praca przy sprzątaniu od zaraz bez znajomości języka Bergen”

  1. Czy jest możliwość przyjęcia na stanowisko pary? Jesteśmy zainteresowani. Wiek 19,21. Angielski podstawowy. Chęć pracy ma wakacjach proszę o odpowiedź na email patumia345@interia.pl

  2. Witam jestem zainteresowana praca w norwegii jakby jakies miejsce dla mnie sie znalazlo to pilnie prosze o kontakt..pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy przy sprzątaniu od 2 lat zajmuję podobne stanowisko i sprzątam dodatkowo 3 domy prywatne proszę o odpowiedź

Zostaw odpowiedź do Praca-sprzątanie