160 NOK brutto/h

Norwegia praca przy taśmie pakowaniu łososia Bergen od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2015 22:35

Przetwórnia rybna z Bergen zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka norweskiego do pakowania łososia przy taśmie produkcyjnej. Norwegia praca od zaraz również przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Zadania:
– porcjowanie ryb, ich ważenie i pakowanie na tacki
– przekładanie gotowych produktów do maszyny pakującej
– sprawdzanie jakości produktów
– segregowanie ryb i wybieranie tych, które spełniają normy jakościowe
– dbanie o czystość powierzonego stanowiska

Wymagania:
– szybkość, pracowitość i dokładność
– możliwość pracy na zmiany, noce oraz weekendy
– gotowość do pracy na nadgodzinach
– umiejętność pracy w zespole jak i pracy samodzielnej
– gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
– stabilną pracę z dobrymi zarobkami
– zakwaterowanie na miejscu
– ubezpieczenie
– przeszkolenie z produkcji na taśmie oraz z obsługi maszyn
– gwarancję dużej liczby godzin pracy

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie zgłoszenia kontaktowego zatytułowanego: “pakowanie/09/2015” na adres:
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

ID ogłoszenia: 42355c3ca2c786e5

1 odpowiedź na “Norwegia praca przy taśmie pakowaniu łososia Bergen od zaraz bez języka”

  1. Joanna i Krzysztof na 29 września 2015 @ 21:28

    Para poszukująca pracy na stanowisku pracownik hali produkcyjnej jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy pracować po 12 godz mamy doświadczenie na tym stanowisku wywiązujmy się z zadań solidnie prosimy o kontakt 501933587