8,21 GBP/h

Od kwietnia 2019 dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach szparagów Farningham

  • Miasto lub region: Farningham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 marca 2019 20:44

Do sezonowej pracy w Anglii potrzebne osoby od kwietnia 2019. Zatrudnienie przy zbiorach szparagów w Farningham z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę oraz bardzo dobrymi warunkami umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów.

Lokalizacja: Forningham.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie różnych warzyw na polu, takich jak: szparagi, pak choi oraz ine warzywa kapustne.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne i zaangażowane podchodzenie do swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy sezonowej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie na farmie w cenie 49 GBP na tydzień od osoby, a w tym prąd i gaz;
  • pracę 6 dni w tygodni po 8 – 12 godzin w zależności od warunków pogodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o zarejestrowanie się na stronie:

agropraktika.lt/darbas-anglijoje

oraz o kontakt na natalia@agropraktika.lt lub pod numerem telefonu: +48 (22) 307 02 68.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-zbiory-szparagow-2019-farningham-uk/

ID ogłoszenia: 5915c9668f0c8354

ilość wszystkich wyświetleń: 747, dzisiaj: 1