168,40 NOK brutto/h

Od kwietnia 2020 Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2020 18:44

Bez znajomości języka poszukiwane od kwietnia 2020 osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo na produkcji kanapek dla par z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,40 NOK brutto na godz.

Start: od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na produkcji spożywczej, a zadaniem pracownika jest mycie oraz przygotowywanie składników, obsługiwanie maszyn oraz ich mycie i konserwowanie, a także pakowanie, dbanie o wysoką jakość itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • brak nałogów;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • zmotywowanie;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę także dla grup i par;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc;
  • próbną umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia na stałe;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + możliwość otrzymania premii za wydajność i pełną frekwencję;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • bezpłatna pomoc przy sprawach rekrutacyjnych i organizacyjnych.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pk/03/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-oslo-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 9095e78d6fb8e708