8,00 GBP netto na godz.

Od lipca 2020 dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach czereśni bez języka Salisbury

  • Miasto lub region: Salisbury
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 18:55

Przy zbiorach czereśni poszukiwane od lipca 2020 osoby gotowe do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Salisbury UK bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 8,00 GBP netto na godz.

Start: od lipca 2020.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym zbieraniu czereśni w sadzie – również przy użyciu chwytaków i drabin;
  • prace wykonywane są niezależnie od warunków pogodowych.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenie oraz znajomość j. angielskiego;
  • własna nieprzemakalna odzież, obuwie oraz pościel.

Oferujemy:

  • wypłata raz w tygodniu gotówką;
  • po przyjeździe na miejsce możliwość wzięcia zaliczki;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach letniskowych, a łazienka i kuchnia dostępne są w osobnych budynkach.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: peterplichta@wp.pl

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/salisbury-sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorach-czeresni-lipiec-2020/

ID ogłoszenia: 445e174ad2b1e79