115 NOK/h brutto

Od sierpnia dam sezonową pracę w Norwegii 2018 zbiory malin bez języka Norheimsund

  • Miasto lub region: Norheimsund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 02:09

Opcja zatrudnienia na wakacje 2018 w Norheimsund dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego. Od sierpnia sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach malin.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Norheimsund, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 115 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu przy zbiorach owoców miękkich – głównie malin oraz borówek i jeżyn

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • ubrania chroniące przed deszczem
  • możliwość podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • pracę w Norwegii od zaraz do końca września 2018
  • atrakcyjne zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach letniskowych
  • zatrudnienie na wakacje
  • możliwość korzystania z rozrywek na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

norwayexpress@mail-me.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-zbiory-malin-na-wakacje-sierpien-2018-norheimsund/

ID ogłoszenia: 6605ada2cc173523