do ustalenia

Od styczna oferta pracy w Norwegii 2018 bez języka przy sprzątaniu domów i hoteli

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:23

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla kobiet od stycznia 2018 przy sprzątaniu domów oraz hoteli. Propozycja zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu i porządkowaniu hotelu oraz 2 domów należących do jednego klienta

Wymagania:

  • chęć i energia do pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do zatrudnienia na dłuższy okres
  • dobre nastawienie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy w tygodniu – około 50
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania na miejscu
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych i niezbędnych dokumentów
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w Norwegii na dłuższy okres

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

uwp.dteam@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-stycznia-2018-norwegia-praca-dla-kobiet-przy-sprzataniu-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 9515a24649642d22

1 odpowiedź na “Od styczna oferta pracy w Norwegii 2018 bez języka przy sprzątaniu domów i hoteli”

  1. 795710184
    Chętnie podejmę siet tej pracy.