7,60 GBP/h

Od stycznia 2016 dam pracę w Anglii dla par bez języka pakowanie perfum Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 17:33

Dam pracę w Anglii od zaraz dla 2 par w hurtowni kosmetyków przy komisjonowaniu i pakowaniu perfum. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka angielskiego.
Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Anglia, Londyn
Liczba miejsc: 4 (2 pary)
Start: od zaraz
Umowa: na czas określony (ok 3 miesiące)

Zadania:
Praca przy rozpakowaniu kartonów z perfumami, zrywanie etykiet i powtórne pakowanie, etykietowanie oraz zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych na opakowania.

Wymagania:
– duża sprawność manualna, dobry wzrok
– umiejętność szybkiej wydajnej pracy
– zdolność do pracy w grupie
– mile widziane doświadczenie na magazynie przy pakowaniu
– język angielski będzie atutem
– zaświadczenie o niekaralności do wglądu
– dyspozycyjność w okresie świątecznym

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio w Brytyjskiej firmie na ok 3 miesiące
– zakwaterowanie płatne w wynajętym mieszkaniu (2-pokojowe – cena za pokój 100 GBP/tyg. od pary)
– atrakcyjne warunki finansowe
– możliwość pracy na nadgodziny
– pomoc z założeniem konta bankowego w UK oraz z innymi formalnościami

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie perfum Londyn 12/2015 – 02/2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.
źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-londyn-2016/

ID ogłoszenia: 18456547ef06a8c1

13 komentarzy na “Od stycznia 2016 dam pracę w Anglii dla par bez języka pakowanie perfum Londyn”

  1. praca Londyn na 29 listopada 2015 @ 17:53

    wraz z mamą jestem zainteresowana ofertą pracy dyspozycyjność od zaraz prosze o kontakt 722064560. pozdrawiam Daria

  2. Witam wraz z mezem jestesmy zainteresowani oferta prosze o kontakt 515-355-321 pozdrawiam

  3. Wraz z mezem jestesmy zaintetesowani oferta prosze o kontakt 515-355-321 pozdrawiam

  4. Dzień Dobry , jestem zainteresowany współpracą z państwem od zaraz. Mam na imię Łukasz wraz z dziewczyną chciałbym podjąć pracę. Proszę o kontakt pod numerem 607483266. Dziękuję. pozdrawiam 🙂

  5. Praca od zaraz na 4 grudnia 2015 @ 16:41

    Hi,
    I am interested to get this job. Me and my boyfriend. We are ready from now.
    Please, contact me : +48 663188578

    Dominika

  6. „pakowanie perfum Londyn 12/2015 – 02/2016” na 7 grudnia 2015 @ 05:29

    Witam, mam na imię Magda, wraz moim partnerem (Mario), jesteśmy zainteresowani pracą w Londynie od zaraz, na czas określony bądź nieokreślony.
    Tel. +48 512565862 lub +48 518637207
    Pozdrawiam, Magda

  7. Witam. Jestem zainteresowany panstwa oferta. Pracowałem już na produkcji.

  8. Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani. Prosimy o kontant 07435725653

  9. Witam wraz z mamą jestem zainteresowana.Jesteśmy gotowe od zaraz 517242366

  10. Witam. Czy oferta jest nadal aktualna? Wraz z chłopakiem jesteśmy chętni podjęcia się pracy. Proszę o kontakt 721444783

  11. Witam,jestem zainteresowana ogłoszeniem.jeżeli jest jeszcze aktualne pozdrawiam i proszę o kontakt 690924007

  12. witam, interesuje mnie propozycja pracy jezeli jest jeszcze aktualna to proszę o kontakt muszę powiedzieć że już pracowałam przy pakowaniu kosmetyków w avon mój nr 603 717 715