9-10 GBP brutto/h

Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2020 17:32

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji kosmetyków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Leeds dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: 9 – 10 GBP brutto na godz. w zależności od kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał proste prace produkcyjne, które dotyczą przygotowywania i pakowania kosmetyków;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne, ustawiał na taśmach puste tuby, napełniał, przeprowadzał kontrolę jakości kosmetyków, a także pakował, zdejmował produkty z taśmy i paletował;
  • wykonywanie innych zadań w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sprawność manualna;
  • dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 35 GBP na tydzień od osoby albo 50 GBP na tydzień od pary;
  • legalne warunki zatrudnienia;
  • przeszkolenie pracownicze oraz trening;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc polskojęzycznych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z tytułem wiadomości: „Produkcja kosmetyków, Leeds kwiecień 2020″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/leeds-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 9945e98521a87786

1 odpowiedź na “Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz Leeds”

  1. ,,Produkcia kosmetykow ,Leeds kwiecien 2020" na 23 kwietnia 2020 @ 13:30

    Wraz z zona jestesmy zainteresowani panstwa ogloszeniem o prace w leeds mozemy ja zaczac od zaraz obecnie przebywamy w londynie prosimy o szybki kontakt