8-9 GBP/h brutto

Od zaraz Anglia praca da par na produkcji telewizorów Leeds bez języka 2019

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:51

Producent telewizorów LCD od zaraz zatrudni pary, również bez znajomości języka do pracy w Anglii. Ogłoszenie z fabryki w Leeds na produkcji przy montażu telewizorów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Zarobki: 8 GBP na godzinę brutto dla osób bez języka i 9 GBP na godzinę dla osób z językiem angielskim
Miasto: Leeds, Anglia
Wynagrodzenie: 8-9 GBP na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 6
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna polega na montażu części telewizorów LCD na jednym z etapów produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych produktów wraz ze wszelkimi komponentami – kablami, zestawem montażowym, itp.
  • wstępne magazynowanie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zręczność, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenie w pracy na produkcji elektroniki
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • gotowość do pracy przez minimum 3 miesiące

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • dla pracowników najlepszych będzie możliwość otrzymania stałej umowy po przejściu okresu próbnego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w mieszkaniach za ok. 200-250 GBP miesięcznie od osoby bądź 350 GBP od pary

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • jobs4you@englandmail.com z dopiskiem w tytule: „produkcja LCD Leeds 2019″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-produkcji-telewizorow-bez-jezyka-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 71258a1ba2342739

1 odpowiedź na “Od zaraz Anglia praca da par na produkcji telewizorów Leeds bez języka 2019”

  1. witam jesteśmy parą z 2letnim dzieckiem interesował by nas wyjazd do pracy

Zostaw odpowiedź do janusz