8,15 GBP/h brutto

Od zaraz Anglia praca fizyczna 2017 bez znajomości języka przy recyklingu St Albans

  • Miasto lub region: St Albans
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 00:27

Aktualna oferta fizycznej pracy w Anglii przy recyklingu. Możliwość zatrudnienia w St Albans od zaraz dla pracowników bez znajomości języka przy sortowaniu surowców na linii.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy recyklingu

Lokalizacja: St Albans, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,15 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w nowoczesnym zakładzie zajmującym się recyklingiem
  • zadaniem pracownika będzie segregacja różnych materiałów na ruchomej taśmie

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • wytrzymałość i siła fizyczna
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin tygodniowo
  • bezpłatny parking oraz miejsca na rowery
  • możliwość uzyskania awansu dla najlepszych
  • ubrania ochronne

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

stalbans@smartsolutions.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-przy-recyklingu-w-st-albans-jako-sort-line-operative/

ID ogłoszenia: 5159fc51841f65a

1 odpowiedź na “Od zaraz Anglia praca fizyczna 2017 bez znajomości języka przy recyklingu St Albans”

  1. praca w recyklingu na 26 listopada 2017 @ 21:51

    szukam pracy w recyklingu

Zostaw odpowiedź do praca w recyklingu