9,60 GBP brutto/h

Od zaraz Anglia praca 2022 na produkcji pizzy bez języka dla par fabryka w Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2022 20:56

Bez znajomości języka do podjęcia ciekawa praca w Anglii dla par. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Birmingham od zaraz na produkcji pizzy. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana w pozycji stojącej przy taśmie;
  • zadaniem będzie układanie składników na blacie ciasta oraz kontrolowanie jakości wyrobów;
  • pracownik będzie zajmował się również pakowaniem gotowych produktów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • bezkonfliktowość;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziana znajomość angielskiego;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w UK.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia poprzez pośrednictwo agencji;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość wspólnego zakwaterowania dla par;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie darmowe;
  • możliwość brania nadgodzin i pracy w weekendy, które są płatne +50% stawki podstawowej.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: red-dot@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „Produkcja pizzy Birmingham 01/06/22”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-pizzy-od-zaraz-dla-par-w-birmingham/

ID ogłoszenia: 8546297738d62689