3000 - 3500 PLN netto mc

Od zaraz bez języka praca Czechy na produkcji tłumików i amortyzatorów samochodowych Liberec

  • Miasto lub region: Liberec
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 19:33

Dla Polaków oferta pracy w Czechach na produkcji tłumików i amortyzatorów samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w Libercu bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Liberec.

Wynagrodzenie: 3000 – 3500 PLN netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • składanie elementów amortyzatorów;
  • montowanie rur wydechowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości wytwarzanych części;
  • obsługiwanie giętarek;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • motywacja do pracy, która jest nagradzana bonusami od majstra;
  • sumienne i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy w sektorze produkcyjnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • czeską umowę o pracę na rok z możliwością przejścia później pod zakład pracy;
  • odpłatne zakwaterowanie, które będzie w części dofinansowane albo dodatek transportowy do 2000 CZK na miesiąc przy samodzielnym dojeżdżaniu do pracy;
  • darmowy dojazd pomiędzy zakwaterowaniem a zakładem pracy;
  • pracę na 3 zmiany;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 1000 CZK na tydzień;
  • 20 + 5 dni płatnego urlopu;
  • wsparcie koordynatora przy załatwianiu formalności, np. zakładanie konta;
  • europejskie ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Czechach mogą dzwonić pod numer telefonu: +48 508 009 872.

Źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-produkcyjny/ob/12432447

ID ogłoszenia: 7905d35eb931869c