13,50 Eur brutto na godz.

Od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech dla par na magazynie AGD Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 20:12

Propozycja aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na magazynie sprzętu AGD. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD;
  • obowiązkiem pracownika będzie wspieranie codziennych prac, co będzie pozwalało na swobodny przepływ towarów, czyli rozładowywanie dostaw, rozkładanie produktów na magazynie, a także wprowadzanie danych do systemu;
  • zadaniem będzie też aktualizowanie bazy danych, zbieranie zamówień oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • gotowość od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dużym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługiwania wózków widłowych;
  • elastyczność i pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie doświadczenia;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w hotelu robotniczym;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

arbeitbeiuns_04@fastmail.de z numerem referencyjnym ma/b/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 5925ca39e732ad83