21 145 CZK

Od zaraz Czechy praca na produkcji foteli samochodowych bez języka Mlada Boleslav

  • Miasto lub region: Mlada Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 8 lipca 2019 19:57

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia praca w Czechach, od zaraz, na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w Mlada Boleslav bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisk: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mlada Boleslav.

Wynagrodzenie: 21 145  CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • obsługiwanie pras do montowania metalowego stelażu fotela;
  • nakładanie tapicerki z zachowaniem wysokiej jakości pracy;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • pełen etat, 3 zmiany i również w weekendy;
  • pracownicy podlegają pod kierownika działu, a także koordynatora na produkcji.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność współpracowania w grupie;
  • dokładne i skrupulatne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie do końca roku 2019 z możliwością przedłużenia;
  • darmowy transport oraz zakwaterowanie w Pradze;
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje;
  • 20 dni urlopu oraz dodatkowe płatne 5 dni;
  • pomoc specjalistów, koordynatorów i tłumaczy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK za każdy dzień pracy, a wydawane są do wypłaty;
  • masaże w pracy;
  • bonus letni oraz zimowy dwa razy do roku od 20% do 100% średniego wynagrodzenia pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać do:

Izabela Krawczyk

izabela.krawczyk@manuvia.com

tel. +48 533 608 709.

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-foteli-samochodowych-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 6505d237d5619d83