7,50 GBP/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka na magazynie w Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 15:43

Oferujemy zatrudnienie na magazynie dla pracowników fizycznych przy rozładunku i załadunku towarów. Anglia praca fizyczna w Leeds bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Leeds

Wynagrodzenie: 7,50 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik ma za zadanie obsługiwać dostawy towary – praca polega na rozładunku i załadunku.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna – bezproblemowa możliwość przenoszenia towarów do 30 kg
  • brak problemów z używkami
  • zdrowy kręgosłup

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • pracę od zaraz
  • możliwość zorganizowania zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się z nami mailowo na poniżej podany adres:

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia! Ogłoszenie nieaktualne!

ID ogłoszenia: 3555cc8d01a2213

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka na magazynie w Leeds”

  1. Witam, jestem zainteresowana praca. Mam 30 lat, mieszkam w Leeds od 2 miesięcy.Mam doświadczenie w handlu.Jestem gotowa podjąć pracę.mam słaby angielski. proszę o kontakt.Mam referencjię oraz cv.

Zostaw odpowiedź do ilona kusiak