13,00 GBP brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka pomocnik śmieciarza Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 25 listopada 2022 17:45

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie jako pomocnik śmieciarza bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 13,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • załadowywanie oraz rozładowywanie pojemników z odpadami komunalnymi na śmieciarkę;
  • zadaniem będzie też odkładanie pustych pojemników po opróżnieniu w to samo miejsce.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • atutem będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie i dodatki;
  • wsparcie w poszukiwaniach zakwaterowanie w Londynie i okolicach;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • darmowe ubezpieczenie NNW pracownika do kwoty 500 000 GBP;
  • możliwość wzięcia zaliczki po podpisaniu umowy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu: „Pomocnik śmieciarza Londyn 11/22-23″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-jako-pomocnik-smieciarza-londyn-2022-2023/

ID ogłoszenia: 4996380c6c4e2408

ilość wszystkich wyświetleń: 608, dzisiaj: 1