do uzgodnienia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii dla par Londyn wykładanie towaru

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 września 2015 04:09

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy wykładaniu towaru na półki. Zatrudnienie w sklepie z Londynu skierowane jest do par. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Miasto: Londyn, Anglia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca w sklepie spożywczym przy wykładaniu produktów na półki sklepowe
  • sprawdzanie dat ważności i zdejmowanie z półek produktów przeterminowanych

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność, sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • zorganizowane płatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Wiadomość kontaktową należy przesłać mailowo z załączeniem CV.

Adres: Ogłoszenie nieaktualne!

ID ogłoszenia: 9795601f9a975f16

4 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii dla par Londyn wykładanie towaru”

  1. Dzień dobry na 29 września 2015 @ 14:29

    Dzień dobry, ja i mój partner jesteśmy zainteresowani wyżej przedstawioną ofertą pracy dla par. Proszę o kontakt i szczegółowe informacje dotyczące domniemanego wyjazdu. 793302336

  2. Dzień dobry na 29 września 2015 @ 14:30

    Ps. Poprawiam numer wkradł się błąd 792302336

  3. jestesmy jaknajbardziej zainteresowani ta oferta mamy znajomosc j angielskiego i j holenderskiego diswiadczenie w pracy za granica prosimy o kontakt pod nr tel 505647285

  4. Witam jestem zainteresowany numer kontaktowy 0048 516 843 124

Zostaw odpowiedź do Dzień dobry