125 DKK brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Danii bez języka przy sortowaniu owoców Aarhus 2020

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2020 15:52

Zatrudnienie w Aarhus bez znajomości języka dla Polaków przy sortowaniu owoców. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Danii z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym myciu, pakowaniu oraz sortowaniu owoców;
  • praca fizyczna wykonywana przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • energiczność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • niezawodne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów oraz przy sprawach urzędowych;
  • pomoc podczas spraw organizacyjnych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość rozwoju;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • duńską umowę na czas określony z opcją przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail: sikker@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/15/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-danii-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-od-zaraz-aarhus-2020/

ID ogłoszenia: 5345e848fc232bee

2 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Danii bez języka przy sortowaniu owoców Aarhus 2020”

  1. Nikola Kowalik na 1 kwietnia 2020 @ 22:50

    Dzień Dobry
    Jestem zainteresowana oferta pracy jedna nie można wysłać CV ponieważ maile są odrzucane przez podane konto.

  2. Witam, można prosić numer aby dowiedzieć się więcej szczegółów ? Pozdrawiam Lena Sobczyk

Zostaw odpowiedź do Nikola Kowalik