13 euro/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przeprowadzki Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 00:22

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w Hamburgu przy przeprowadzkach. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na świadczeniu usług przy przeprowadzkach klientów
  • zadaniem będzie demontaż mebli i sprzętów, pakowanie oraz zabezpieczanie rzeczy, a następnie załadunek na samochód
  • do obowiązków będzie należało rozładowanie artykułów na miejscu docelowym, rozpakowanie oraz ponowny montaż w wyznaczonym miejscu

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz posiadanie prawa jazdy kat.C
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz także dla grup i par
  • legalną pracę od zaraz na czas określony z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do przesyłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 3325a0b44067b71a

4 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przeprowadzki Hamburg”

  1. praca jako pracownik fizyczny .. odpowiedz na 26 listopada 2017 @ 06:47

    Witam byłbym zainteresowany pracą jako pracownik fizyczny .
    Mój nr telefonu to :731271113 .
    Proszę o kontakt w sprawie omówienia zatrudnienia .

  2. Dariusz Woźniak na 11 grudnia 2017 @ 15:49

    Witam byłbym zainteresowany ofertą jak najszybciej. Mój telefon 797-235-439. Proszę o kontakt.

  3. Ryszard Grabowski na 25 grudnia 2017 @ 17:04

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt. Interesuje mnie oferta pracy z zamieszkaniem z żoną i dzieckiem. Pozdrawiam i Wesołych świąt Bożego Narodzenia

  4. Ryszard Grabowski na 25 grudnia 2017 @ 17:06

    Mój numer telefonu 780025210