14 - 16 Eur brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy odśnieżaniu 2020 Garmisch-Partenkirchen

  • Miasto lub region: Garmisch - Partenkirchen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 listopada 2019 20:19

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 w Garmisch-Partenkirchen przy odśnieżaniu z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Garmisch-Partenkirchen.

Wynagrodzenie: 14 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie pracy fizycznej, jaką jest odśnieżanie ulic, parkingów, chodników, podjazdów itp.;
  • prace wykonywane są przy użyciu ręcznych oraz maszynowych odśnieżarek.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy przeważnie na świeżym powietrzu;
  • przydać się może własna dobrej jakości bielizna termiczna;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dobre zdrowie;
  • wytrzymałość, dobra kondycja;
  • zaangażowanie w wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • na miejscu zapewnione są bardzo dobre rękawice oraz odpowiedni sprzęt do pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz do końca marca 2020;
  • na miejscu opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 300 Eur na mc;
  • postojowe z ubezpieczenia – gdy nie ma śniegu.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, razem ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: odsniezanie GAPA 12/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-odsniezaniu-bez-znajomosci-jezyka-2020-garmisch-partenkirchen/

ID ogłoszenia: 6975dd55068a24a8