140 SEK/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka przy sortowaniu ubrań Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 4 lipca 2017 14:01

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Göteborgu od zaraz dla 3 osób.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej
Miejscowość: Göteborg, Szwecja
Pensja: 140 SEK na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na hali przy sortowaniu odzieży używanej pod kątem jakościowym
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • zdolności manualne
  • punktualność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie również dla par i grup
  • pracę w oparciu o umowę szwedzką do podjęcia od zaraz
  • atrakcyjne premie i dodatki do wynagrodzenia podstawowego za wydajną pracę
  • możliwość wykupowania tanich obiadów w barze pracowniczym
  • dla najlepszych pracowników długotrwałe zatrudnienie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Sortowanie odzieży, od zaraz”, prosimy przesłać mailowo z załączeniem CV i LM na adres: arbetsmedlet@swedenmail.com

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-szwecji-od-zaraz-przy-sortowaniu-ubran-bez-jezyka-goteborg/

ID ogłoszenia: 594595b6c88aa6bf

4 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka przy sortowaniu ubrań Göteborg”

  1. Witam grupa 4-osobowa z samochodem,gotowa do podjęcia pracy

  2. Dwie pary gotowe do podjecia pracy.Moj mail monia-bp@wp.pl

  3. Anna Marczyk na 21 lipca 2017 @ 13:14

    Witam
    Jesteśmy z partnerem chętni do podjęcia ztrudnienia.
    Bardzo proszę o kontakt pod nr telefonu 31644523331

  4. Mariusz Urban na 25 lipca 2017 @ 14:10

    Jestem gotowy do wyjazdu. Prosze o kontakt pod numerem telefonu +48501983161

Zostaw odpowiedź do Mariusz Urban