26500 SEK brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Szwecji przy sortowaniu odzieży bez języka Malmö

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 1 października 2019 21:49

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2019 w Malmö aktualne od zaraz dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Malmö.

Wynagrodzenie: 26500 SEK brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca przy sortowaniu odzieży używanej;
  • rozdzielanie ubrań zgodnie z jakością;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra kondycja fizyczna, zwinność;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zmotywowanie;
  • umiejętność rozróżniania materiałów oraz znajomość aktualnych trendów w modzie;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • solidnego pracodawcę;
  • możliwość rozwoju;
  • prace w systemie zmianowym;
  • pełny etat;
  • dodatki do pensji podstawowej;
  • zapoznanie z obowiązkami i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na  miejscu;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania w cenie 4000 SEK od osoby albo 6000 SEK od pary;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży dom Gdyni.

CV oraz LM należy wysłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odziezy-malmo/

ID ogłoszenia: 6495d9388095d396

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Szwecji przy sortowaniu odzieży bez języka Malmö”

  1. andrzej pawlowski na 5 grudnia 2019 @ 22:01

    dziedobry jestem zaiteresowanym tom pracom mam 18 lat mieszkam wy malmö hetnie pujde do pracy pozdrowienia Andrzej.. muj numer felefonu 0736450377 . prosze o kontakt.,