8 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka magazyn hurtowni zabawek Sheffield

  • Miasto lub region: Sheffield
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 26 lipca 2016 01:09

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na magazynie hurtowni zabawek. Zatrudnienie w Sheffield bez znajomości języka, przy zbieraniu zamówień dla klientów firmy oraz innych zadaniach magazynowych.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sheffield, UK.

Wynagrodzenie: 8 GBP/h.

Wakaty: 2.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień;
  • przyjmowanie dostaw towaru;
  • rozmieszczanie artykułów na regałach magazynowych;
  • przygotowanie towaru do wysyłki dla klientów;
  • komisjonowanie towarów.

Oczekujemy:

  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności;
  • co najmniej półrocznego doświadczenia w pracy na magazynie;
  • umiejętności szybkiego zdobywania wiedzy;
  • gotowości do pracy w nocy lub na nadgodziny;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • sumienności i odpowiedzialności;
  • punktualnego przychodzenia do pracy.

Zapewniamy:

  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • początkowo umowę na 3 miesiące z agencją, później możliwość przedłużenia u pracodawcy;
  • miejsce zamieszkania płatne 70 GBP tygodniowo na czas umowy;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z zatrudnieniem.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w temacie wiadomości: „magazyn Sheffield 08/2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/magazynier-od-zaraz-praca-w-anglii-bez-jezyka-na-magazynie-w-hurtowni-zabawek-sheffield/

ID ogłoszenia: 347579673f7a2c91

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka magazyn hurtowni zabawek Sheffield”

  1. Grazyna Barylska na 8 stycznia 2017 @ 21:35

    Witam jestem zaineresowana oferta pracy..Dwa lata pracowalam w Sport Direct na stanowisku picker packer.oraz na weeb procesing..