8-9,50 GBP/h

Od zaraz dam pracę w Anglii 2017 bez znajomości języka przy pakowaniu kawy Bradford

  • Miasto lub region: Bradford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 02:29

Możliwość zatrudnienia 2017 w Bradford dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kawy oraz kubka. Dam pracę w Anglii od zaraz dla Polaków początkowo na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz kawy
Miasto: Bradford, Anglia
Zarobki: 8-9,50 GBP na godzinę pracy – stawka zależna od stopnia znajomości języka angielskiego
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • pakowanie kawy wraz z kubkiem do pudełek plastikowych z przeźroczystym przodem

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od par lub członków rodzin
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zdolność do pracy w grupie
  • brak nałogów
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • szybkość, zwinność, energiczność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach, koszt tygodniowy od pary to około 120 GBP
  • uczciwe zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
reddotrecruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Pakowanie kawy Bradford 06/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 11659355393d16c1

9 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Anglii 2017 bez znajomości języka przy pakowaniu kawy Bradford”

  1. Witam . Jestem zainteresowana ofertą pracy.

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy Proszę o kontakt pod numerem 574 300 286 Dziękuję

  3. Witam , jestem zainteresowany , praca .

  4. Witam jestem zaitesowany proszę o konaturze 667232674 lub Emila dawid.pistor@o2.pl

  5. Przemysław na 7 lipca 2017 @ 22:34

    Witam
    Jestem studentem. Jestem
    zainteresowany.
    Prosze o kontakt mailowy.

  6. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy razem z chłopakiem. Prroszę o kontakt pod numer 661-754-696 Z góry dziękuję.

  7. Witam czy ogłoszenie nadal aktualne?

  8. Dzień Dobry jestem zainteresowany ofertą pracy jeżeli jest dalej aktualna proszę o kontakt na emaila . pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Przemysław