9,60 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji napojów bez języka Bristol 2020

  • Miasto lub region: Bristol
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2018 08:20

Chętnie zatrudnimy od zaraz w fabryce napojów energetycznych z Bristolu. Oferta pracy w Anglii 2020 dla Polaków bez znajomości języka na produkcji oraz przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bristol, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,60 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych przy procesie produkcji napojów energetycznych i izotonicznych
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługa urządzeń, kontrola jakości towarów oraz mycie zbiorników
  • do zadań będzie należało także pakowanie produktów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Anglii na co najmniej 3 miesiące
  • ważna książeczka sanepidu
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności

Oferujemy:

  • możliwość brania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • płatne zamieszkanie w cenie 120 GBP miesięcznie za pokój 2-osobowy lub 180 GBP za samodzielne lokum
  • zarobki wypłacane co tydzień
  • pracę bez znajomości języka

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z CV w języku angielskim z dopiskiem: produkcja Bristol 02/19 należy wysyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-w-bristolu-2018/

ID ogłoszenia: 1515a6814c598743

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji napojów bez języka Bristol 2020”

  1. Witam byłabym zainetersowana wraz z chłopakiem.