9,50 GBP/h lub na akord

Od zaraz dam pracę w Anglii 2019 przy pakowaniu leków bez języka dla par i grup Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 01:13

Pracodawca z Londynu poszukuje osób do pracy w Anglii przy pakowaniu leków. Oferta 2019 również dla par i grup, aktualna od zaraz i bez znajomości języka, a do tego zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz. lub na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w firmie dystrybucyjnej, a polega na pakowaniu oraz przepakowywaniu leków, które pochodzą z innych rynków UE;
  • obowiązkiem pracownika jest wyjęcie danego leku z opakowania, włożenie go w nowe pudełko oraz załączenie ulotki w języku angielskim.

Wymagania:

  • szybkość i wytrzymałość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na minimum 6 miesięcy;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • bez nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie darmowe na czas trwania umowy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu różnych formalności na miejscu;
  • minimalny kurs wymiany funta na złotówki to 5 PLN za 1 GBP;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia również przez pary i grupy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: oxfagency@solution4u.com z dopiskiem „pakowanie leków Londyn 2019”.

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lekow-w-londynie-2019/

ID ogłoszenia: 7775c7028411d3bd

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii 2019 przy pakowaniu leków bez języka dla par i grup Londyn”

  1. Witam czy ta oferta nadal jest aktualna ??