do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Czechach bez języka na magazynie 2018 Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 13 marca 2018 15:16

Poszukujemy chętnych osób bez znajomości języka do zatrudnienia w Mladá Boleslav. Od zaraz atrakcyjna praca w Czechach 2018 na magazynie przy przyjmowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Mladá Boleslav, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Liczba wakatów: 20

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na przyjmowaniu dostaw towarów oraz rozmieszczaniu ich na półkach
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • możliwość wyjazdu do Czech na dłuższy okres
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • opiekę medyczną
  • atrakcyjne rabaty
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę od poniedziałku do piątku, czasami także w weekendy
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • ubrania robocze
  • pomoc konsultanta
  • płatny urlop w wymiarze 25 dni
  • wysokie dodatki za nadgodziny, pracę w weekendy, w nocy oraz w okresie świątecznym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

rekrutacja@kbti.pl

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-czechach-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 3015a98d2082e7b3