2700-3500 PLN netto

Od zaraz dam pracę w Czechach bez języka na produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych Międzyrzecze Wołoskie 2020

  • Miasto lub region: Międzyrzecze Wołoskie
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 28 stycznia 2020 18:56

Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie w Międzyrzeczu Wołoskim 2020 bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Międzyrzecze Wołoskie (Valašské Meziříčí).

Wynagrodzenie: 2700 – 3500 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie czyścił formy sprzężonym powietrzem, aplikował izolat, aby zapobiec przywieraniu roztworu do formy;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na dłuższy czas;
  • zmotywowanie;
  • zaletą będzie doświadczenie w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy z możliwością bezpośredniego przejścia pod zakład pracy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dodatek transportowy za codzienne dojazdy do pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ekstra bonusy za pracę w nadgodzinach;
  • przy pełnym etacie wynagrodzenie wynosi 2700 PLN netto na mc, a przy 200 przepracowanych godzinach – około 3500 PLN netto na mc;
  • 20 płatnego urlopu;
  • możliwość brania zaliczek w wysokości 1000 CZK na tydzień;
  • wsparcie koordynatora przy formalnościach, np. badania lekarskie czy założenie konta bankowego.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 508 024 652 (Natalia).

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-czechach-od-zaraz-przy-produkcji-czesci-samochodowych-z-tworzyw-sztucznych-miedzyrzecze-woloskie/

ID ogłoszenia: 1975e304cc91f888