19000 CZK na mc

Od zaraz dam pracę w Czechach dla par bez języka przy pakowaniu elektroniki Mikulov

  • Miasto lub region: Mikulov
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 14 lutego 2020 23:18

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach. Zatrudnienie dla par w Mikulov przy montowaniu i pakowaniu elektroniki z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Mikulov.

Wynagrodzenie: 19 000 CZK, czyli 3200 PLN netto na mc po odliczeniu podatku i ubezpieczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie elektroniki samochodowej oraz kabli i wiązek elektrycznych do samochodów osobowych i ciężarowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości przy użyciu podstawowych narzędzi diagnostycznych;
  • pakowanie gotowych oraz sprawdzonych już produktów.

Wymagania:

  • zręczność, która będzie potwierdzona prostym testem wstępnym;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • umiejętność rozróżniania kolorów, co jest wymogiem związanym ze specyfikacją pracy.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie zgodne z czeskim kodeksem pracy;
  • pierwszą umowę na pół roku;
  • zorganizowanie darmowego zakwaterowania, a także najważniejszych spraw administracyjno-prawnych;
  • ubezpieczenie, dostęp do świadczeń socjalnych oraz rodzinnych itp.;
  • wsparcie koordynatorów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • premię, np. za frekwencję i wykonanie;
  • pracę na 3 zmiany po 8 godzin przez 5 dni w tygodniu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • na początku odbędzie się płatne szkolenie przygotowujące do pracy, które będzie zakończone testem;
  • darmowy transport do/z pracy;
  • ciepły posiłek w ciągu dnia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-czechy-montaz-i-pakowanie-elektroniki-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-mikulov-2020/

ID ogłoszenia: 1235e3d80ccc839d