23 000 CZK brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Czechach dla par na produkcji elektroniki bez języka Ostrawa

  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 14 lutego 2023 18:09

Dla pracowników produkcji do podjęcia od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Ostrawie bez znajomości języka dla Polaków na produkcji elektroniki. Wykonywanie zadań we własnym tempie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 23 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż elektroniki oraz drobnych śrubek;
  • praca z użyciem śrubokręta;
  • mile widziane są również zgłoszenia od par i kobiet.

Wymagania:

  • własny transport do Ostrawy;
  • zręczność manualna;
  • dobry wzrok;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • cierpliwość;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę na jednej zmianie od poniedziałku do piątku;
  • prostą pracę wykonywaną w pozycji siedzącej;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • własne tempo pracy bez akordu;
  • pracę bez doświadczenia na produkcji.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem e-mail: aneta.kauf@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-elektroniki-od-zaraz-ostrawa/

ID ogłoszenia: 90363ebbd7635adb