13 500 CZK netto

Od zaraz dam pracę w Czechach na magazynie z elektroniką bez języka Kutna Hora

  • Miasto lub region: Kutna Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 31 lipca 2019 21:46

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz oferty pracy w Czechach na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Zatrudnienie w Kutnej Horze bez języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Kutna Hora.

Wynagrodzenie: 13 500 CZK netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie gotowych produktów z branży elektronicznej;
  • praca stojąca, na zmiany, pełen etat z możliwością wyrobienia nadgodzin.

Wymagania:

  • zaradność, samodyscyplina;
  • dokładność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • samodzielność;
  • możliwość pracy w weekendy i wyrobieni nadgodzin;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • najpierw umowę szkoleniową, a potem umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • bardzo dobre warunki finansowe – 3300 PLN netto;
  • dodatek za naukę w wysokości do 320 PLN netto;
  • po okresie próbnym dopłata do własnego mieszkania, około 500 PLN netto;
  • darmowy transport oraz hotel blisko pracy;
  • opiekę koordynatorów i tłumaczy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać pod adres: michal.kowalczyk@manuvia.pl albo można dzwonić pod numer telefonu: +48 536 709 801.

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

ID ogłoszenia: 6745d41e9f617139