do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na magazynie Utrecht zbieranie zamówień

  • Miasto lub region: Utrecht
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 26 lipca 2016 01:29

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie z żywnością i odzieżą. Zatrudnienie dla Polaków przy kompletowaniu zamówień w Utrecht. Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Utrecht, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • pomoc przy rozładunku towaru;
  • zbieranie zamówień dla klientów;
  • pakowanie towarów i przygotowanie do wysłania;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywny język angielski;
  • możliwość pracy na nadgodziny;
  • dobre zdrowie i sprawność;
  • sumienność i odpowiedzialne podejście;
  • punktualność;
  • predyspozycje do działania w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne w dobrym standardzie;
  • umowę o pracę;
  • dobre zarobki;
  • przeszkolenie wstępne;
  • ubezpieczenie i składki;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę internetową:

Odpowiemy wyłącznie na niektóre zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-od-zaraz-bez-jezyka-utrecht-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 83857968cb8038a9

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na magazynie Utrecht zbieranie zamówień”

  1. Magazyn Utrecht na 26 lipca 2016 @ 21:41

    Witam jestem zainteresowany pracana stanowisku Magazyniera , pracowalem na podobnych stanowiskach i jestem dyspozycyjny od Poniediałku 01.08.2016 prosze o odpowiedz

  2. Uprzejmie prosze o kontakt w celu wyjazdu do pracy. Pracowalem na takim stanowisku 3 lata w van uden i c 1000 schuitema w holandi z checia wyjechal bym znowu. Moj numer kontaktowy to575 642 039 prosze o kontakt Andrzej Krawczyk.

Zostaw odpowiedź do Magazyn Utrecht